1. Užsakyti geros kokybės skaitmeninį vaizdą

Užsakyti geros kokybės skaitmeninį vaizdą gali bet kuris sistemos naudotojas, peržiūrėdamas konkretaus eksponato skaitmeninius vaizdus. Geros kokybės skaitmeninio vaizdo užsakymo forma įjungiama paspaudus nuorodą „Užsakyti geros kokybės skaitmeninį vaizdą".

Geros kokybės skaitmeninio vaizdo užsakymo nuoroda

Paveiksliukas 28. Geros kokybės skaitmeninio vaizdo užsakymo nuoroda

Sistema parodo naudotojui informaciją apie geros kokybės skaitmeninio vaizdo užsakymo tvarką ir pateikia užsakymo formas (failus). Užsakymo formos pateikiamos MS Word ir PDF formatais. Sistema taip pat pateikia užsakymui skirtą elektroninę formą, kurią užpildžius, naudotojas gaus geros kokybės skaitmeninį vaizdą. Elektroninėje formoje naudotojui reikia užpildyti šiuos duomenis:

 1. El. pašto adresas – naudotojas nurodo savo el. pašto adresą. Laukas yra privalomas ir turi atitikti el. pašto adreso formatą. Jeigu naudotojas yra prisijungęs prie sistemos, šis laukas yra automatiškai užpildomas prisijungusio naudotojo el. pašto adresu.
 2. Komentaras – neprivalomas laukas.
 3. Užsakymas – lauke reikia nurodyti prisegamą užsakymo failą. Laukas yra privalomas
 4. Saugumo kodas – vartotojas įveda saugumo kodą, kuris yra parodytas paveikslėlyje. Laukas yra privalomas.

Geros kokybės skaitmeninio vaizdo užsakymo nuoroda

Paveiksliukas 29. Geros kokybės skaitmeninio vaizdo užsakymo forma

Naudotojui nurodžius duomenis, sistema patikrina ar jie įvesti teisingai. Jeigu duomenys buvo įvesti teisingai, sistema suformuoja ir nusiunčia el. laišką LIMIS darbuotojams, kurie naudotojui atsiųs geros kokybės skaitmeninį vaizdą formoje nurodytu el. paštu.

2. Rezervuoti vizito laiką

Rezervuoti vizito laiką gali bet kuris sistemos naudotojas, peržiūrėdamas konkretų eksponatą. Vizito rezervavimo forma įjungiama eksponato peržiūros lange paspaudus mygtuką Rezervuoti vizito laiką.

Sistema parodo naudotojui vizito rezervavimo formą, kurioje naudotojas turi užpildyti šiuos duomenis:

 1. Vardas – naudotojas nurodo savo vardą. Laukas yra privalomas.
 2. Pavardė – naudotojas nurodo savo pavardę. Laukas yra privalomas.
 3. Jūsų el. pašto adresas – naudotojas nurodo savo el. pašto adresą. Laukas yra privalomas ir turi atitikti el. pašto adreso formatą. Jeigu naudotojas yra prisijungęs prie sistemos, šis laukas yra automatiškai užpildomas prisijungusio naudotojo el. pašto adresu.
 4. Pageidaujama vizito data – pasirenkama iš kalendoriaus.
 5. Pageidaujamas vizito laikas (nuo) – pasirenkama iš sąrašo.
 6. Vizito tikslas ir kita informacija – privalomas laukas.
 7. Saugumo kodas – vartotojas įveda saugumo kodą, kuris yra parodytas paveikslėlyje. Laukas yra privalomas.

Vizito rezervavimo forma

Paveiksliukas 30. Vizito rezervavimo forma

Naudotojui nurodžius duomenis, sistema patikrina ar jie įvesti teisingai. Jeigu duomenys buvo įvesti teisingai, sistema suformuoja ir nusiunčia el. laišką LIMIS darbuotojams, kurie susisieks su naudotoju jo nurodytu el. pašto adresu ir patvirtins vizito rezervavimą.